Pejzaże Opolszczyzny

Zapraszamy do Parku Zdrojowego przy Górnym Stawie w Głuchołazach dnia 10 maja 2019r., o godzinie 18:00, w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich, na otwarcie wystawy gobelinów autorstwa Bronisławy Czarny i malarstwa Edmunda Szłapki. Wystawa odbędzie się w surowych murach bocznej części zabytkowego pensjonatu, podczas wieczoru wysłuchamy poezji autorki przy akompaniamencie Janusza Gąsiora.
Wystawę będzie można również oglądać w sobotę i niedzielę, tj. 11 i 12 maja br. w godz. od 11:00 do 19:00.
W sobotę o godz. 14:00 zapraszamy na spacer z przewodnikiem PTTK Tryton po Głuchołaskim Zdroju, a w niedzielę na szlak Złotych Górników, zbiórka dla chętnych w parku przy Górnym Stawie przy tablicy informacyjnej ?Zabytki Gór Opawskich” .
W niedzielę 12 maja dodatkowa atrakcja dla Pań – można skorzystać z darmowego makijażu w godzinach 12.00-18.00. Warsztaty poprowadzi Aneta Zugaj-Jakimiszyn właścicielka studia urody Zugaj Visage w Głuchołazach. Szkoleniowiec działający od 15 lat w branży beauty.
Po raz kolejny Fundacja Benevolens przyłączyła się do ogólnopolskiego wydarzenia prezentującego projekty zrealizowane dzięki unijnemu dofinansowaniu. Więcej o wydarzeniu:https://dniotwarte.eu/wydarzenia/wydarzenie/pejzaze-opolszczyzny-wystawa-gobelinow-i-malarstwa-w-powstajacym-domu-artysty